DAVID PARSÉN. Landskap från Liljansnäs, olja på duk, signerad samt daterad -37.

125933. DAVID PARSÉN. Landskap från Liljansnäs, olja på duk, signerad samt daterad -37.

Ca 56 x 76,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 56 x 76,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 931