OKÄND KONSTNÄR. troligtvis Ryssland, "Galjonsfågel", olja på duk, signerad och daterad 2001.

12593. OKÄND KONSTNÄR. troligtvis Ryssland, "Galjonsfågel", olja på duk, signerad och daterad 2001.

71x60 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

71x60 cm.

Antal besök: 945