FLASKSCHATULL, trä, med 2 FLASKOR, glas, 1800-tal.

1258585. FLASKSCHATULL, trä, med 2 FLASKOR, glas, 1800-tal.

höjd 24 cm, längd 34 cm, djup 25 cm.

bruksslitage, renoverat.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage, renoverat.

Antal besök: 553