GOBELÄNG, textil, 1900-tal.

GOBELÄNG, textil, 1900-tal.
1258369. GOBELÄNG, textil, 1900-tal.

höjd 117 cm, bredd 176 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 117 cm, bredd 176 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 511