TAVLA, porslin, Kunglig Dansk, porslinstryck efter målning av J. L. Jensen, 1900-tal.

1258184. TAVLA, porslin, Kunglig Dansk, porslinstryck efter målning av J. L. Jensen, 1900-tal.

höjd 34 cm, bredd 40 cm.

mindre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 34 cm, bredd 40 cm.

mindre åldersslitage.

Antal besök: 647