FIGURIN, keramik, struts, 1900-talets andra hälft.

12581. FIGURIN, keramik, struts, 1900-talets andra hälft.

Höjd 107 cm.

Proveniens: Har stått i matsalen på Danspalats Lorry, Sundbyberg.

Slitage. Krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 107 cm.

Slitage. Krackelyrer.

Antal besök: 927