FIGURIN, porslin, Eva Staehr-Nielsen, KP Karlskrona, 1900-talets mitt.

125799. FIGURIN, porslin, Eva Staehr-Nielsen, KP Karlskrona, 1900-talets mitt.

Höjd 23 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 23 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 3 886