SNEDKLAFFSEKRETÄR, mahogny, 1800-tal.

12579. SNEDKLAFFSEKRETÄR, mahogny, 1800-tal.

Fyra lådor, skrivinredning. Längd 103, bredd 43, höjd 97 cm.

Nyckel saknas. Maskstungen, torrsprickor, fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 024