GALLERIMATTOR, 2 st, orientaliska, ca 387 x 80 resp. 390 x 80 cm.

125781. GALLERIMATTOR, 2 st, orientaliska, ca 387 x 80 resp. 390 x 80 cm.

Röd botten.

Hårt slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Röd botten.

Hårt slitage, skador.

Antal besök: 2 013