COCKTAILBORD, 1960/70-tal.

COCKTAILBORD, 1960/70-tal.
12576. COCKTAILBORD, 1960/70-tal.

Palisanderfanér. Brännmarkt "Tingströms Sweden" Längd 100, bredd 45, höjd 59 cm.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och repor.

Antal besök: 1 313