TRYCKPRESS, Adana London, 1950-tal.

12572. TRYCKPRESS, Adana London, 1950-tal.

Med diverse tillbehör, typer etc. Längd ca 52 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 3 202