BÄNK, troligen Bruksbo, 1950/1960-tal.

125712. BÄNK, troligen Bruksbo, 1950/1960-tal.

Jakaranda. Rektangulärt med kantsarg. Längd 150 cm, bredd 37 cm, höjd 34 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 478