SABEL, m/1899, för underofficer vid infanteriet, med portepé.

125690. SABEL, m/1899, för underofficer vid infanteriet, med portepé.

Klinga och balja märkt E. Svalling Eskilstuna. Klingans längd 79,5 cm.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 2 485