ROLAND SVENSSON. "Gamla Oxelösunds hamn", färglitografi, signerad och numrerad 153/200.

125689. ROLAND SVENSSON. "Gamla Oxelösunds hamn", färglitografi, signerad och numrerad 153/200.

31,5 x 43 cm.

Ej examinerad ur ram.

Roland Svensson (1910–2003)

Gör en kostnadsfri värdering!

31,5 x 43 cm.

Ej examinerad ur ram.

Roland Svensson (1910–2003)

Antal besök: 1 230