JOHN HAAVS-JOHNSON. Blandteknik, Sjöjungfrur och bensinpumpar, signerad samt daterad 49.

125656. JOHN HAAVS-JOHNSON. Blandteknik, Sjöjungfrur och bensinpumpar, signerad samt daterad 49.

Ram brickmärkt: Haavs Johnson.
Bildyta 44,5 x 54 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 44,5 x 54 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 4 296