KNIV, MK 3 MOD 0 USN, Navy Seal, 2000-tal.

1256428. KNIV, MK 3 MOD 0 USN, Navy Seal, 2000-tal.

Blad numrerat 2V376.
Slida av hårdplast.
Knivens längd 27,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blad numrerat 2V376.
Slida av hårdplast.
Knivens längd 27,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 4 409