SKRIVBORD, 1900-talets första hälft.

125629. SKRIVBORD, 1900-talets första hälft.

Björk. Längd 122, djup 64, höjd 75 cm.

Slitage, fläckar, låset till lådan defekt.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 699