RAMAR, 2 st, varav en fögylld.

125623. RAMAR, 2 st, varav en fögylld.

Varav en märkt Claes Hultberg Stockholm. Innermått 85 x 120 resp 77,5 x 118 cm.

Slitage och dekorskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och dekorskador.

Antal besök: 914