VÄLLINGKLOCKA, malm, sannolikt 1900-tal.

1256226. VÄLLINGKLOCKA, malm, sannolikt 1900-tal.

höjd 22 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 22 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 583