KISTA, Värmland, 1800 tal.

KISTA, Värmland, 1800 tal.
125580. KISTA, Värmland, 1800 tal.

Originalmålning, daterad 1857.

Slitage/sprickor/repor/slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 690