BYRÅ, Rokokostil, 1900-talets mitt.

125577. BYRÅ, Rokokostil, 1900-talets mitt.

Rutfanerad mahogny/Grå stenskiva.

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 810