STÖRRE MODELLJÄRNVÄG, Märklin.

1255748. STÖRRE MODELLJÄRNVÄG, Märklin.

Lok, vagnar, elledningar, byggnader, broar mm
Flertalet lok, vagnar, transformatorer, byggnader mm.

Skador ytsmuts och slitage förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 364