Kalmar Auktionsverk
Leksaker
LEKSAKSBILAR 8 st, blanda annat Dinkey och Corgi, 1900-tal.
1255739. LEKSAKSBILAR 8 st, blanda annat Dinkey och Corgi, 1900-tal.
största storlek 20 cm.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
största storlek 20 cm.
bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
301