SERIETIDNINGAR, AUTOGRAFBLOCK, Simning, med mera ca 30 st, bland annat Hacke Hackspett, 1900-tal.

1255342. SERIETIDNINGAR, AUTOGRAFBLOCK, Simning, med mera ca 30 st, bland annat Hacke Hackspett, 1900-tal.

bredd 17 cm.

ålders- bruksslitage, något omslag saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

bredd 17 cm.

Antal besök: 836