KISTA 1700-talet.

KISTA 1700-talet.
1254900. KISTA 1700-talet.

Beslag av smide. Gavlar med bärhandtag
Höjd 44cm
Längd 57cm
Djup 43cm.

Åldersrelaterat slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
1254900. KISTA 1700-talet.

Höjd 44cm
Längd 57cm
Djup 43cm.

Åldersrelaterat slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 534