HORN/BLÄCKHORN, tenn, senbarock, daterad 1742.

125392. HORN/BLÄCKHORN, tenn, senbarock, daterad 1742.

Höjd 7 cm.

Slitage, stötmärken, bristningar.
Graverat ägarmonogram samt 1742.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 7 cm.

Antal besök: 1 510