SIDEBORD, 1960-tal.

SIDEBORD, 1960-tal.
125388. SIDEBORD, 1960-tal.

Sidebord, 1960-tal
Bredd 152 cm
Djup 45 cm
Höjd 51 cm.

Bruksslitage, stötmärke.

Gör en kostnadsfri värdering!
125388. SIDEBORD, 1960-tal.

Sidebord, 1960-tal
Bredd 152 cm
Djup 45 cm
Höjd 51 cm.

Bruksslitage, stötmärke.

Antal besök: 910