BOKHYLLA, gustaviansk stil, 1900-tal.

125382. BOKHYLLA, gustaviansk stil, 1900-tal.

Mahogny. Brännmärkt, Aug. Hammarin. Tel. 66. Flen. Möbelaffär. Längd 146 cm, bredd 34 cm, höjd 126 cm.

Slitage samt färgfläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage samt färgfläck.

Antal besök: 1 799