BEDA RÖNNBERG. olja på pannå, " Vid den lilla blå stugan " signerad , daterad- 75.

125373. BEDA RÖNNBERG. olja på pannå, " Vid den lilla blå stugan " signerad , daterad- 75.

37 x 36,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

37 x 36,5 cm.

Antal besök: 4 944