KONTORSSTOL, Labofa, Danmark 1900-tal.

1253447. KONTORSSTOL, Labofa, Danmark 1900-tal.

Bredd 66 cm, djup 60 cm, höjd 96 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 021