MÅNBORD, ett par, björk, 1900-tal.

1253438. MÅNBORD, ett par, björk, 1900-tal.

Ett månbord mått Längd 132 cm, djup 65 cm, höjd 75 cm
+ iläggsskiva bredd 41 cm.

Slitage, repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

+ iläggsskiva bredd 41 cm.

Slitage, repor och fläckar.

Antal besök: 732