SITTGRUPP, Bambu & Rotting, 1 par stolar + bord, 1950-tal.

125338. SITTGRUPP, Bambu & Rotting, 1 par stolar + bord, 1950-tal.

Fast röd klädsel i galon. Höjd stolar 74 cm.
Bord, diameter 62, höjd 46 cm.

Slitage, blekt trä.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, blekt trä.

Antal besök: 1 117