Kalmar Auktionsverk
Möbler
Fåtöljer & Stolar
FÅTÖLJ, emmatyp, 1900-talets mitt.
1253137. FÅTÖLJ, emmatyp, 1900-talets mitt.
höjd 82 cm.
ålders- och bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 82 cm.
ålders- och bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
413