BARNVAGN, tvilling, Emmaljunga, 1970-tal.

1253131. BARNVAGN, tvilling, Emmaljunga, 1970-tal.

Höjd ca 88 cm
Bredd ca 60 cm.

Slitage, remmar torkade , repor & märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 88 cm
Bredd ca 60 cm.

Antal besök: 2 675