JARDINIERE, glas, 1900-talets andra hälft.

125286. JARDINIERE, glas, 1900-talets andra hälft.

Medici form. Klar glasmassa. Rutmönstrad dekor.
Höjd 23 cm.

Fint skick. Fot med undersidiga repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 23 cm.

Antal besök: 825