HERRUR Longines 1940/50-tal manuell stål.

1252628. HERRUR Longines 1940/50-tal manuell stål.

boett 32mm, plastglas.

Bruksslitage repor i glas, slitet tygband Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

boett 32mm, plastglas.

Antal besök: 2 217