LJUSKRONA, för 6 st ljus, empirestil, 1900-tal.

125255. LJUSKRONA, för 6 st ljus, empirestil, 1900-tal.

Höjd ca 65 cm.

Smärre slitage, lösa prismor medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 65 cm.

Antal besök: 814