LANTERNA, Erik Ohlsson, Hälsingborg,1900-tal.

1252514. LANTERNA, Erik Ohlsson, Hälsingborg,1900-tal.

Höjd ca 23,5 cm
Brickmärkt med kronstämpel.

Bruksslitage.
Lock saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 23,5 cm
Brickmärkt med kronstämpel.

Bruksslitage.
Lock saknas.

Antal besök: 824