STOLAR, 3 st, "Slim" & "Pauline", Softline Allkit, Italien.

1252195. STOLAR, 3 st, "Slim" & "Pauline", Softline Allkit, Italien.

Stapelbara.
Roberto Foschia, "Slim". Stolar i transparent plast, ben i blank krom. Blå och gråblå. Rygghöjd ca 80 cm
Thibault Désombre, "Pauline". Formstöpt stol i transparent plast, ben i blank krom. Rödrosa. Rygghöjd ca 87 cm.

Repor på plasten. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stapelbara.

Antal besök: 5 499