STOLAR, ett par, nyrokoko, 1900-tal.

125187. STOLAR, ett par, nyrokoko, 1900-tal.

Träskuren dekor. Stoppad rygg och sits, klädd med röd sammet.

Fint bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fint bruksskick.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 946