FIGURIN, keramik, elefant, Kupittan, Finland, 1940-50-tal.

125154. FIGURIN, keramik, elefant, Kupittan, Finland, 1940-50-tal.

Höjd 31 cm.

Smärre nagg under fötter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 31 cm.

Smärre nagg under fötter.

Antal besök: 7 731