PLANSCHER 4 st, växter, E. Korsmo, Norsk Litografisk Officine Oslo.

125135. PLANSCHER 4 st, växter, E. Korsmo, Norsk Litografisk Officine Oslo.

Totalt mått inkl ram ca 66,5 x 86,5 cm.

Ej examinerade ur ram. Slitage, gulnade, skador, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 175