RULLKLAFFSEKRETÄR, mahogny/intarsia/skinnskiva.

125099. RULLKLAFFSEKRETÄR, mahogny/intarsia/skinnskiva.

gustaviansk stil, höjd 111, bredd 96, djup 52 cm.

slitage samt småskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

slitage samt småskador.

Antal besök: 1 110