VAS, Porslin, Georg Asplund, Rörstrand, signerad, 1900-talets början.

125052. VAS, Porslin, Georg Asplund, Rörstrand, signerad, 1900-talets början.

Dekor av svanar mot ljusblå botten. Höjd 21 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 2 344