MATTA, orientaliskt, 333 x 243 cm, 1900-tal.

1250476. MATTA, orientaliskt, 333 x 243 cm, 1900-tal.

Matta med floralt mönster mot röd botten
Storlek 333 x 243 cm.

Fransar med skador, något ojämn i kanterna, ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 333 x 243 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 060