BRODERAD TAVLA, med teckning av helgon. Österrikiskt munkarbete, 17/1800-tal.

12498. BRODERAD TAVLA, med teckning av helgon. Österrikiskt munkarbete, 17/1800-tal.

Bär påskirift "Joannis Nepomuc". 27 x 20 inkl. ram.

Slitage. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 282