RADIOBORD samt 2 KARMSTOLAR, 1900-talets första hälft/mitt.

124983. RADIOBORD samt 2 KARMSTOLAR, 1900-talets första hälft/mitt.

Stolarnas höjd 85 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolarnas höjd 85 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 819