BYST, konstmassa, märkt DM, 1900-tal.

124973. BYST, konstmassa, märkt DM, 1900-tal.

Barnbyst. Patinerad konstmassa. På röd melerad stensockel. Märkt DM 27.
Höjd ca 26 cm.

Avslag. Fläckar. Limrester övergång byst/sockel (efter lagning).

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 26 cm.

Antal besök: 1 009