SYMASKIN, Singer.

SYMASKIN, Singer.
1249583. SYMASKIN, Singer.

Höjd med huva 100, bredd 68 cm.

Slitage, rost, lock till spole saknas, huva med skada/lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!
1249583. SYMASKIN, Singer.

Antal besök: 767