MINNIE & MICKEY MOUSE I ORIGINALFÖRPACKNING, 2 st, Schylling Toys för Disney.

124936. MINNIE & MICKEY MOUSE I ORIGINALFÖRPACKNING, 2 st, Schylling Toys för Disney.

Trädockor i retrostil. Träkropp med ställbara armar och ben.
Höjd ca 8 cm inkl öron.

Lack med krackelyrer och mindre missfärgningar. Originalförpackningar med lätt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 8 cm inkl öron.

Antal besök: 1 557