124936. MINNIE & MICKEY MOUSE I ORIGINALFÖRPACKNING, 2 st, Schylling Toys för Disney.
Trädockor i retrostil. Träkropp med ställbara armar och ben.
Höjd ca 8 cm inkl öron.
Lack med krackelyrer och mindre missfärgningar. Originalförpackningar med lätt slitage.